WEDSTRIJD
24.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Constant De La Bassetiere | Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
France
22.01.98, 26 Jaar
22.01.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Constant De La Bassetiere vs. Aliaksandr Liaonenka - onderlinge wedstrijden
24.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Constant De La Bassetiere | Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Constant De La Bassetiere form & Aliaksandr Liaonenka form
Constant De La Bassetiere - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Hasan Ibrahim | 4-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gangov | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Facundo Yunis | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Benedikt Emesz | 5-7, 7-65, 9-11 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Alessandro Ingarao | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.04.21 Kwalif. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sherif Makhlouf | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.03.21 Kwalif. | vs. Savva Polukhin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Guillaume Dermiens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Melnic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Melnic | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.21 Kwalif. | vs. Luca Castagnola | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Omar Giacalone | 7-63, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Orso | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.21 Kwalif. | vs. Yanais Laurent | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.12.20 1e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.12.20 2e ronde | vs. Skander Mansouri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.12.20 1e ronde | vs. Oscar Galimardanov | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.12.20 Kwalif. | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail |
Aliaksandr Liaonenka - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Arthur Weber | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Luke Saville | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 6-715, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 0-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Semen Voronin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Karan Singh | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Mokrov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | - Aliaksandr Liaonenka - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Jordan Chiu | 7-68, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Hanwen Li | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Pavel Verbin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Teodorovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail |