WEDSTRIJD
01.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Constantin Bittoun Kouzmine | Bjorn Nareyka | 6-2, 6-1 | M15 Bratislava | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
21.12.99, 24 Jaar
21.12.99, 24 Jaar
Constantin Bittoun Kouzmine vs. Bjorn Nareyka - onderlinge wedstrijden
01.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Constantin Bittoun Kouzmine | Bjorn Nareyka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Bratislava | I. hard |
Constantin Bittoun Kouzmine form & Bjorn Nareyka form
Constantin Bittoun Kouzmine - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Benjamin Gusic Wan | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Christoph Negritu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Ciavarella | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Louis Tessa | 6-4, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Tao Mu | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Mohamed Amin Oueslati | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Jelle Sels | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Liam Gavrielides | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Bjorn Nareyka - laatste wedstrijden
M15 Warmbad - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Federico Marchetti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Maximilian Homberg | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Gianni Ross | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hannestad | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Anif - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Biro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Grgo Dujmovic | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daiki Yoshimura | 5-7, 0-1, - Bjorn Nareyka - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Gian Luca Tanner | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Mikula | - Bjorn Nareyka - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Moslemany | 6-0, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jett Cole | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Gregorio Cordonnier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Gabriel Petit | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Gaubert | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail |