WEDSTRIJD
24.04.17 | 1e ronde van de kwal. | Cosmin Ontica | Matteo Herrmann-Zunic | 6-1, 1-1, - scratch | Turkey F16 | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
22.03.95, 29 Jaar
22.03.95, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
29.12.98, 25 Jaar
29.12.98, 25 Jaar
Cosmin Ontica vs. Matteo Herrmann-Zunic - onderlinge wedstrijden
24.04.17 | 1e ronde van de kwal. | Cosmin Ontica | Matteo Herrmann-Zunic | 6-1, 1-1, Matteo Herrmann-Zunic - scratch | wedstrijd detail | Turkey F16 | Clay |
14.03.16 | Kwalif. | Matteo Herrmann-Zunic | Cosmin Ontica | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Turkey F11 | Clay |
Cosmin Ontica form & Matteo Herrmann-Zunic form
Cosmin Ontica - laatste wedstrijden
M15 Constanta - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.22 Kwalif. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Burgas - Clay | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chitila - Clay | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Plovdiv - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Matteo Herrmann-Zunic - laatste wedstrijden
Serbia F5 - Clay | ||||
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jovan Cirkovic | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Besir Durguti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F46 - Clay | ||||
04.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Vasile Manole | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F44 - Clay | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Atanasov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Melnic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Djordjevic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F2 - Clay | ||||
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Roko Savin | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ognjen Vasiljevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Serbia F1 - Clay | ||||
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.17 Kwalif. | vs. Lukas Vejvara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Hecimovic | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
31.05.17 1e ronde | vs. Ioannis Stergiou | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F16 - Clay | ||||
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 1-1, - Matteo Herrmann-Zunic - scratch | wedstrijd detail | |
Croatia F8 - Clay | ||||
26.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Grega Boh | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
31.05.16 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
24.05.16 1e ronde | vs. Darko Bojanovic | 5-7, 7-62, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
19.05.16 2e ronde | vs. Frank Dancevic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.16 1e ronde | vs. Nebojsa Peric | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turkey F15 - Hard | ||||
12.04.16 1e ronde | vs. Amir Weintraub | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F14 - Hard | ||||
04.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Wojcik | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F12 - Hard | ||||
21.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aria Harajchi | 6-3, 2-0, Aria Harajchi - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F11 - Clay | ||||
16.03.16 1e ronde | vs. Aria Harajchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.16 Kwalif. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.16 2e ronde van de kwal. | vs. Dani Andres Rodrigues Acosta | Dani Andres Rodrigues Acosta - niet aangetreden | wedstrijd detail |