WEDSTRIJD
22.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Daiki Yoshimura | Antonio Massara | 7-61, 2-6, 14-12 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Japan
07.03.02, 22 Jaar
07.03.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Daiki Yoshimura vs. Antonio Massara - onderlinge wedstrijden
22.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Daiki Yoshimura | Antonio Massara | 7-61, 2-6, 14-12 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Daiki Yoshimura form & Antonio Massara form
Daiki Yoshimura - laatste wedstrijden
M15 Hinode - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Yu Tanaka | 6-1, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Welch | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yamato Sueoka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timothy Gray | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marin Dumitru | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emile Hudd | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Farlie | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Nakagawa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuhei Kono | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Jake Delaney | 7-61, 6-70, 0-1, - Daiki Yoshimura - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Yu-Cheng Tsai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Yi Jui Lo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chun-Ming Yam | 6-0, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rob Reynolds | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taisei Kinase | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Tai Sach | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joonhee Yoon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Min Soo Kim | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hangyeom Kim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Karuizawa - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taishi Satou | 5-7, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 6-4, 6-74, 6-10 | wedstrijd detail |
Antonio Massara - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Clement Tabur | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Yaraslav Shyla | 6-0, 2-0, Yaraslav Shyla - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Attila Boros | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-75, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-78, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Viktor Jovic | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Kolyachev | 6-3, 6-75, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Ivan Sodan | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-60, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.01.23 Kwartfinale | vs. Arthur Reymond | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |