WEDSTRIJD
08.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Dalibor Svrcina | Denis Parshutin | 6-3, 6-0 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
30.01.00, 24 Jaar
30.01.00, 24 Jaar
Dalibor Svrcina vs. Denis Parshutin - onderlinge wedstrijden
08.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Dalibor Svrcina | Denis Parshutin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Dalibor Svrcina form & Denis Parshutin form
Dalibor Svrcina - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Denis Parshutin - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tavilla | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Donev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Link | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mykyta Rassolov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.20 Kwalif. | vs. Anatoliy Petrenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Starkou | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Popovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Peter Kaufmann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Guilherme Clezar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |