WEDSTRIJD
10.06.21 | 2e ronde | Damien Wenger | Franco Roncadelli | 6-1, 6-0 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Damien Wenger | Franco Roncadelli | |
1e Service % | 19/32 (59%) | 36/54 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/19 (68%) | 15/36 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/54 (65%) | 10/32 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Damien Wenger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Franco Roncadelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Damien Wenger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Franco Roncadelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Damien Wenger | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Franco Roncadelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Damien Wenger | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Franco Roncadelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Damien Wenger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Franco Roncadelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Damien Wenger | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Franco Roncadelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Damien Wenger | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Damien Wenger vs. Franco Roncadelli - onderlinge wedstrijden
10.06.21 | 2e ronde | Damien Wenger | Franco Roncadelli | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Damien Wenger form & Franco Roncadelli form
Damien Wenger - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Miguel Damas | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Franco Roncadelli - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wilson Leite | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
15.03.24 1e ronde | vs. Tobias Franco | 7-5, 0-3, - Franco Roncadelli - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Felipe Pagnacco | 7-62, 5-7, 0-2, - Franco Roncadelli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Arthur Laborde | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alex Barrena | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alex Barrena | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Noah Schachter | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 0-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
02.11.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Pedro Sakamoto | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.10.23 2e ronde | vs. Jose Pereira | 6-4, 3-2, Jose Pereira - scratch | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |