WEDSTRIJD
23.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Damien Wenger | Louis Allen | 6-2, 6-1 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
23.01.00, 24 Jaar
23.01.00, 24 Jaar
Damien Wenger vs. Louis Allen - onderlinge wedstrijden
23.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Damien Wenger | Louis Allen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Damien Wenger form & Louis Allen form
Damien Wenger - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Miguel Damas | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Louis Allen - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 0-6, 1-3, - Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Noel Larwig | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sahej Maker | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Safonov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayen Hermassi | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 3-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Wunder | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 5-7, 1-3, - Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Francois Musitelli | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Benchakroun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Ye Cong Mo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Armin Albrecht | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |