WEDSTRIJD
23.06.20 | 1e ronde | Damir Dzumhur | Eric Vanshelboim | 6-1, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Damir Dzumhur | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Damir Dzumhur | 3-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
4-0 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Damir Dzumhur | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Damir Dzumhur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Damir Dzumhur | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Damir Dzumhur | 4-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
5-0 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Damir Dzumhur vs. Eric Vanshelboim - onderlinge wedstrijden
23.06.20 | 1e ronde | Damir Dzumhur | Eric Vanshelboim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Damir Dzumhur form & Eric Vanshelboim form
Damir Dzumhur - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Fognini | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Halve finale | vs. Richard Gasquet | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwartfinale | vs. Daniel Rincon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Borna Coric | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 6-3, 1-0, Alibek Kachmazov - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-2, - Damir Dzumhur - scratch | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Elmer Moller | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 4-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Luca Nardi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 6-78 | wedstrijd detail |
Eric Vanshelboim - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Fitriadi M Rifqi | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manish Ganesh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-72, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Enzo Wallart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Luca Nardi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. David Pichler | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 1-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-79, 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matyas Fuele | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Calin Manda | 7-66, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Christopher Bulus | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Martin Krumich | - Eric Vanshelboim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |