WEDSTRIJD
03.09.14 | 1e ronde | Damir Dzumhur | Jozef Kovalik | 6-4, 6-4 | Genova Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Damir Dzumhur | Jozef Kovalik | |
1e Service % | 49/56 (88%) | 26/53 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/49 (59%) | 17/26 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/7 (100%) | 14/27 (52%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/53 (42%) | 20/56 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/109 (53%) | 51/109 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Damir Dzumhur vs. Jozef Kovalik - onderlinge wedstrijden
16.04.21 | Halve finale | Damir Dzumhur | Jozef Kovalik | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Belgrade Challenger | Clay |
23.07.18 | 1e ronde | Jozef Kovalik | Damir Dzumhur | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Hamburg | Clay |
18.11.14 | 1e ronde | Jozef Kovalik | Damir Dzumhur | 6-78, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Andria Challenger | I. hard |
03.09.14 | 1e ronde | Damir Dzumhur | Jozef Kovalik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Genova Challenger | Clay |
30.05.11 | Halve finale | Jozef Kovalik | Damir Dzumhur | 7-65, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | Bosnia & | Clay |
Damir Dzumhur form & Jozef Kovalik form
Damir Dzumhur - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Fognini | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Halve finale | vs. Richard Gasquet | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwartfinale | vs. Daniel Rincon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Borna Coric | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 6-3, 1-0, Alibek Kachmazov - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-2, - Damir Dzumhur - scratch | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Elmer Moller | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 4-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Luca Nardi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 6-78 | wedstrijd detail |
Jozef Kovalik - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 0-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Evan Furness | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Iliyan Radulov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Stefano Travaglia | 5-7, 6-3, 0-3, - Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 3-6, 2-5, - Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-74, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Federico Coria | 6-4, 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Andrea Pellegrino | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Pedro Cachin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-61, 7-67 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 7-63, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |