WEDSTRIJD
18.10.20 | Kwalif. | Damir Dzumhur | Oscar Otte | 4-3, - scratch | Cologne | I. hard |
STATISTIEKEN
Damir Dzumhur | Oscar Otte | |
1e Service % | 12/19 (63%) | 11/24 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 6/12 (50%) | 7/11 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/7 (57%) | 2/13 (15%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 15/24 (63%) | 9/19 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 25/43 (58%) | 18/43 (42%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Damir Dzumhur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Damir Dzumhur | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Oscar Otte | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Damir Dzumhur | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Damir Dzumhur | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Damir Dzumhur vs. Oscar Otte - onderlinge wedstrijden
17.11.21 | 1e ronde | Oscar Otte | Damir Dzumhur | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Helsinki Challenger | I. hard |
18.10.20 | Kwalif. | Damir Dzumhur | Oscar Otte | 4-3, Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | Cologne | I. hard |
Damir Dzumhur form & Oscar Otte form
Damir Dzumhur - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Fognini | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Halve finale | vs. Richard Gasquet | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwartfinale | vs. Daniel Rincon | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Borna Coric | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 6-3, 1-0, Alibek Kachmazov - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-2, - Damir Dzumhur - scratch | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Elmer Moller | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 4-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Luca Nardi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 6-78 | wedstrijd detail |
Oscar Otte - laatste wedstrijden
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |