WEDSTRIJD
30.09.21 | 2e ronde | Dan Added | Maxence Broville | 4-6, 6-3, 6-2 | M15 Forbach | Carpet |
STATISTIEKEN
Dan Added | Maxence Broville | |
1e Service % | 50/85 (59%) | 40/80 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/50 (78%) | 31/40 (78%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/35 (54%) | 17/40 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/80 (40%) | 27/85 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/165 (55%) | 75/165 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dan Added vs. Maxence Broville - onderlinge wedstrijden
30.09.21 | 2e ronde | Dan Added | Maxence Broville | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Forbach | Carpet |
Dan Added form & Maxence Broville form
Dan Added - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - scratch | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Maxence Broville - laatste wedstrijden
M15 Tehran - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Sina Moghimi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 6-3, 3-6, 0-1, - Maxence Broville - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Ezekiel Clark | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Victor Lilov | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Amaury Raynel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Justin Roberts | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 2-6, 3-3, - Maxence Broville - scratch | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
11.03.23 Halve finale | vs. Hazem Naow | 6-3, 3-6, 1-4, - Maxence Broville - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Torello - Hard | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roger Ordeig | - Maxence Broville - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Maxime Mora | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Leopold Zima | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |