WEDSTRIJD
23.05.21 | Kwalif. | Daniel Altmaier | Norbert Gombos | 7-66, 7-68 | Parma | Clay |
STATISTIEKEN
Daniel Altmaier | Norbert Gombos | |
1e Service % | 46/89 (52%) | 45/91 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/46 (83%) | 35/45 (78%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/43 (49%) | 24/46 (52%) |
Benutte Breakpoints | 1/2 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/91 (35%) | 30/89 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/180 (51%) | 89/180 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 7 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniel Altmaier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Altmaier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniel Altmaier | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Altmaier | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Altmaier | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniel Altmaier | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Altmaier | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 2-5, 2-6, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Daniel Altmaier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
Daniel Altmaier | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Altmaier | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Altmaier | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Daniel Altmaier | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Altmaier | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Altmaier | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniel Altmaier vs. Norbert Gombos - onderlinge wedstrijden
23.05.21 | Kwalif. | Daniel Altmaier | Norbert Gombos | 7-66, 7-68 | wedstrijd detail | Parma | Clay |
Daniel Altmaier form & Norbert Gombos form
Daniel Altmaier - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Federico Coria | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Karen Khachanov | 7-5, 3-6, 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Fils | 6-72, 0-1, - Daniel Altmaier - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 7-69, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Marcos Giron | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Li Tu | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
02.11.23 3e ronde | vs. Holger Rune | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | Taylor Harry Fritz - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Gael Monfils | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Tommy Paul | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-71, 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-75, 6-3, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-3, 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Norbert Gombos - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - scratch | wedstrijd detail |