WEDSTRIJD
26.05.21 | 1e ronde | Daniel Cox | Alec Deckers | 6-1, 6-0 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Daniel Cox | Alec Deckers | |
1e Service % | 24/38 (63%) | 34/56 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/24 (83%) | 16/34 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/14 (71%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/56 (57%) | 8/38 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/94 (66%) | 32/94 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 2 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniel Cox | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Cox | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Cox | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Cox | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Cox | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Cox | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Cox | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniel Cox vs. Alec Deckers - onderlinge wedstrijden
15.10.21 | Kwartfinale | Alec Deckers | Daniel Cox | 6-4, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | M15 Doha | Hard |
26.05.21 | 1e ronde | Daniel Cox | Alec Deckers | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Daniel Cox form & Alec Deckers form
Daniel Cox - laatste wedstrijden
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Henry Searle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jerome Kym | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 0-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Kyle Edmund | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Henry Searle | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freddie Ridout | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. James Mackinlay | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Patricio Alvarado | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 7-60, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Jack Pinnington Jones | 7-63, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |
Alec Deckers - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Ofek Shimanov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | - Alec Deckers - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Joshua Goodger | 7-612, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Luke Simkiss | 4-6, 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-73, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Marvin Moeller | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Preston Brown | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Alessio Basile | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Elmer Moller | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. August Holmgren | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Jan Choinski | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Guy Den Ouden | 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Luke Simkiss | 6-76, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |