WEDSTRIJD
14.10.16 | Kwartfinale | Daniel Cox | Andrei Stefan Apostol | 6-79, 6-1, 6-2 | Turkey F41 | Hard |
STATISTIEKEN
Daniel Cox | Andrei Stefan Apostol | |
1e Service % | 43/88 (49%) | 64/102 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/43 (77%) | 32/64 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/45 (58%) | 21/38 (55%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/102 (48%) | 29/88 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 108/190 (57%) | 82/190 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniel Cox vs. Andrei Stefan Apostol - onderlinge wedstrijden
14.10.16 | Kwartfinale | Daniel Cox | Andrei Stefan Apostol | 6-79, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Turkey F41 | Hard |
Daniel Cox form & Andrei Stefan Apostol form
Daniel Cox - laatste wedstrijden
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Henry Searle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jerome Kym | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 0-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Kyle Edmund | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Henry Searle | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freddie Ridout | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. James Mackinlay | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Patricio Alvarado | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 7-60, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Jack Pinnington Jones | 7-63, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |
Andrei Stefan Apostol - laatste wedstrijden
Italy F32 - Clay | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Gibril Diarra | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.18 Kwalif. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Changli Zhang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Italy F31 - Clay | ||||
07.10.18 Kwalif. | vs. Franjo Raspudic | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Romania F13 - Clay | ||||
12.09.18 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
28.08.18 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
15.08.18 1e ronde | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.18 Kwalif. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Romania F8 - Clay | ||||
10.08.18 Kwartfinale | vs. Roberto Marcora | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.18 2e ronde | vs. Bogdan Borza | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.18 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-1, Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | |
Tunisia F22 - Clay | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Amaury Delmas | 4-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Skander Ben Abdallah | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Alberto Nieto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Romania F2 - Clay | ||||
30.05.18 1e ronde | vs. Gonzalo Escobar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.18 Kwalif. | vs. Karol Drzewiecki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Radu Mihai Papoe | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Romania F1 - Clay | ||||
23.05.18 1e ronde | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hungary F2 - Clay | ||||
16.05.18 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.05.18 1e ronde | vs. Andrej Popovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.05.18 Kwalif. | vs. Enej Berghaus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Balazs Balassa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hungary F1 - Clay | ||||
09.05.18 2e ronde | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.18 1e ronde | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F7 - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Miladinovic | 2-6, - Andrei Stefan Apostol - scratch | wedstrijd detail | |
Turkey F6 - Hard | ||||
12.02.18 Kwalif. | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |