WEDSTRIJD
13.01.22 | 2e ronde | Daniel Little | Henri Squire | 7-5, 7-67 | M25 Bath | I. hard |
STATISTIEKEN
Daniel Little | Henri Squire | |
1e Service % | 49/81 (60%) | 72/111 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/49 (88%) | 50/72 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/32 (44%) | 19/39 (49%) |
Benutte Breakpoints | 2/16 (13%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/111 (38%) | 24/81 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/192 (52%) | 93/192 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 21 | 16 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniel Little | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Henri Squire | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniel Little | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Henri Squire | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniel Little | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Henri Squire | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Daniel Little | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Henri Squire | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Little | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Henri Squire | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Little | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Henri Squire | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Daniel Little | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Henri Squire | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniel Little | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Henri Squire | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniel Little | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Henri Squire | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniel Little | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Henri Squire | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniel Little | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Henri Squire | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Little | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Henri Squire | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Little | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniel Little vs. Henri Squire - onderlinge wedstrijden
13.01.22 | 2e ronde | Daniel Little | Henri Squire | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | M25 Bath | I. hard |
Daniel Little form & Henri Squire form
Daniel Little - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Lorusso | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Stijn Pel | 7-66, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Thomas Deschamps | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Patrick Brady | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Luc Koenig | 6-4, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 6-2, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
24.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wichita - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Aidan Kim | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Trevor Svajda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Blake Kasday | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Giles Hussey | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 3-6, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. August Holmgren | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Alexandre Reco | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Alfredo Perez | 3-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
22.04.23 Halve finale | vs. Jules Marie | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Henri Squire - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Clement Chidekh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Alexander Blockx | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Rudolf Molleker | 5-3, Rudolf Molleker - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Steven Diez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Mika Brunold | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Yuta Shimizu | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 7-63, 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 3-5, Akira Santillan - scratch | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Marius Copil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 3-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Leandro Riedi | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Tennys Sandgren | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Matej Vocel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |