WEDSTRIJD
31.08.21 | Kwalif. | Daniel Paty | Stepan Baum | 6-1, 6-0 | M25 Ricany | Clay |
STATISTIEKEN
Daniel Paty | Stepan Baum | |
1e Service % | 30/43 (70%) | 23/38 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/30 (87%) | 12/23 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/38 (58%) | 11/43 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniel Paty | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Stepan Baum | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniel Paty | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Stepan Baum | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Paty | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Stepan Baum | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Paty | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Stepan Baum | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniel Paty | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Stepan Baum | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Paty | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Stepan Baum | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Paty | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
26.07.03, 20 Jaar
26.07.03, 20 Jaar
Daniel Paty vs. Stepan Baum - onderlinge wedstrijden
31.08.21 | Kwalif. | Daniel Paty | Stepan Baum | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Ricany | Clay |
Daniel Paty form & Stepan Baum form
Daniel Paty - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. David Poljak | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Matej Rudolf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Juan Bautista Torres | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Jiri Barnat | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lukas Rosol | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Filip Duda | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Jiri Barnat | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Liam Gavrielides | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Philip Florig | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 4-0, Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. David Fix | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Stepan Baum - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marino Jakic | 6-2, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Syl Gaxherri | 7-65, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Michele Ribecai | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-1, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Daniel Masur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Lasse Poertner | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Mischa Lanz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daan Meijer | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Noel Larwig | 6-0, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rais | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Hujo | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Backman | 2-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Hazem Naow | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Jannik Opitz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Franzmann | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Tristan Reiff | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Richard Antoni | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Facundo Yunis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alec Gaudin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-3, 6-73, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Hujo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Janousek | - Stepan Baum - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 3-6, 7-65, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 7-63, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yifeng Li | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |