WEDSTRIJD
27.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Daniel Paty | Tomas Krcma | 6-2, 6-1 | M25 Pardubice | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
06.09.99, 24 Jaar
06.09.99, 24 Jaar
Daniel Paty vs. Tomas Krcma - onderlinge wedstrijden
27.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Daniel Paty | Tomas Krcma | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Pardubice | Clay |
Daniel Paty form & Tomas Krcma form
Daniel Paty - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. David Poljak | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Matej Rudolf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Juan Bautista Torres | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Jiri Barnat | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lukas Rosol | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Filip Duda | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Jiri Barnat | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Liam Gavrielides | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Philip Florig | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 4-0, Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. David Fix | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Tomas Krcma - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitek Horak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Usiadek | 6-3, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Horak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alfred Almasi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Laibl | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fermin Calvo Barcelo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prostejov - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poprad - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dean Thurner | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Martirosian | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Osmel Rivera Granja | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
USA F30 - Clay | ||||
03.11.18 | vs. Rohit Navelkar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |