WEDSTRIJD
06.08.21 | Kwartfinale | Daniil Glinka | Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 7-5, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Daniil Glinka | Chak Lam Coleman Wong | |
1e Service % | 51/88 (58%) | 54/92 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/51 (78%) | 42/54 (78%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/37 (59%) | 17/38 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/92 (36%) | 26/88 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/180 (53%) | 85/180 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 8 |
Aces | 14 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniil Glinka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniil Glinka | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Daniil Glinka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Daniil Glinka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Glinka | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniil Glinka | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniil Glinka | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Chak Lam Coleman Wong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniil Glinka vs. Chak Lam Coleman Wong - onderlinge wedstrijden
06.08.21 | Kwartfinale | Daniil Glinka | Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Daniil Glinka form & Chak Lam Coleman Wong form
Daniil Glinka - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Chak Lam Coleman Wong - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Laslo Djere | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Tristan Schoolkate | 7-610, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | Valentin Vacherot - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Felix Gill | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-66, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Michael Mmoh | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Rei Sakamoto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Yuta Shimizu | 6-77, 7-61, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. James Duckworth | James Duckworth - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Pavle Marinkov | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. James Duckworth | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Tristan Schoolkate | 6-77, 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 7-61, 2-0, Thanasi Kokkinakis - scratch | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. James Duckworth | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |