WEDSTRIJD
06.04.21 | 1e ronde | Daniil Glinka | Daniil Golubev | 6-0, 6-0 | M15 St. | I. hard |
STATISTIEKEN
Daniil Glinka | Daniil Golubev | |
1e Service % | 22/30 (73%) | 25/33 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/22 (86%) | 6/25 (24%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/8 (75%) | 2/8 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/33 (76%) | 5/30 (17%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/63 (79%) | 13/63 (21%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daniil Golubev | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniil Glinka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Daniil Golubev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniil Glinka | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Daniil Golubev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Glinka | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Daniil Golubev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniil Glinka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Daniil Golubev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Glinka | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Daniil Golubev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Glinka | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
20.09.01, 22 Jaar
23578 $
20.09.01, 22 Jaar
23578 $
Daniil Glinka vs. Daniil Golubev - onderlinge wedstrijden
06.04.21 | 1e ronde | Daniil Glinka | Daniil Golubev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 St. | I. hard |
Daniil Glinka form & Daniil Golubev form
Daniil Glinka - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Daniil Golubev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Knezevic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gurbanberdi Gurbanberdiyev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Hoon Son | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Marosik | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tair Niyazov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oskar Grzegorzewski | 2-6, 0-2, - Daniil Golubev - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bancila | 0-6, 0-2, - Daniil Golubev - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Prasievi | 4-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Trunov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yiannis Drakos | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strahinja Cejovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Nestola | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Firaru | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | - Daniil Golubev - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph White | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Morolli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Flumini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |