WEDSTRIJD
21.03.22 | 2e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Philipp Pavlenko | 6-3, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Daniil Ostapenkov | Philipp Pavlenko | |
1e Service % | 23/44 (52%) | 22/41 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/23 (87%) | 14/22 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/41 (44%) | 10/44 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/85 (61%) | 33/85 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Philipp Pavlenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Philipp Pavlenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Philipp Pavlenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Philipp Pavlenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Philipp Pavlenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Daniil Ostapenkov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Philipp Pavlenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Philipp Pavlenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Philipp Pavlenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
14.10.01, 22 Jaar
14.10.01, 22 Jaar
Daniil Ostapenkov vs. Philipp Pavlenko - onderlinge wedstrijden
21.03.22 | 2e ronde van de kwal. | Daniil Ostapenkov | Philipp Pavlenko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Daniil Ostapenkov form & Philipp Pavlenko form
Daniil Ostapenkov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Niels Visker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Timur Maulenov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 4-0, Aziz Ouakaa - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Milanovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Chukang Wang | 0-6, 0-2, - Daniil Ostapenkov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Zhe Li | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Chukang Wang | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-72, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Ron Ellouck | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niv Zuckerman | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Philipp Pavlenko - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 0-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Ruben Hartig | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lennart Melzer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Andrea Fiorentini | 7-64, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Dietrich | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. John Sperle | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Frederichs | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Kai Lemstra | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanisth Juneja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Filippo Speziali | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cosimo Banti | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. David Puig Molina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |