WEDSTRIJD
26.06.17 | 1e ronde van de kwal. | Daniil Tsebrenko | Gustavs Lukstins | 6-1, 6-1 | Poland F3 | Clay |
STATISTIEKEN
Ukraine
24.05.99, 24 Jaar
24.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
15.12.98, 25 Jaar
15.12.98, 25 Jaar
Daniil Tsebrenko vs. Gustavs Lukstins - onderlinge wedstrijden
26.06.17 | 1e ronde van de kwal. | Daniil Tsebrenko | Gustavs Lukstins | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Poland F3 | Clay |
Daniil Tsebrenko form & Gustavs Lukstins form
Daniil Tsebrenko - laatste wedstrijden
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.21 Kwalif. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trier - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Germany F16 - I. hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Germany F15 - Carpet | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Poland F8 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |
Gustavs Lukstins - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
19.06.20 1e ronde | vs. Marcis Garuts | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Slavic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Latvia F1 - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lithuania F1 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F1 - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolfs Mednis | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F3 - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Taylor | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Denis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F6 - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F3 - Hard | ||||
21.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Muhammet Haylaz | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Estonia F4 - I. hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Filin | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F33 - Clay | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Uryson | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Poland F3 - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F6 - Hard | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Hubner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F18 - Hard | ||||
12.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.16 Kwalif. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Mirobyan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Israel F17 - Hard | ||||
05.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F2 - Clay | ||||
09.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Olaf De Weerdt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F1 - Clay | ||||
02.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F2 - Carpet | ||||
24.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F1 - Carpet | ||||
17.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Tessaro | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Apostolico | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |