WEDSTRIJD
14.10.20 | 2e ronde | Danilo Petrovic | Roberto Carballes Baena | 6-1, 6-4 | Sardinia | Clay |
STATISTIEKEN
Danilo Petrovic | Roberto Carballes Baena | |
1e Service % | 28/50 (56%) | 47/69 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/28 (68%) | 20/47 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/22 (41%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/69 (58%) | 22/50 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dubbele fouten | 5 | 0 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Danilo Petrovic vs. Roberto Carballes Baena - onderlinge wedstrijden
14.10.20 | 2e ronde | Danilo Petrovic | Roberto Carballes Baena | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Sardinia | Clay |
11.09.20 | 2e ronde | Danilo Petrovic | Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Aix En | Clay |
12.10.16 | 2e ronde | Danilo Petrovic | Roberto Carballes Baena | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Casablanca Challenger | Clay |
Danilo Petrovic form & Roberto Carballes Baena form
Danilo Petrovic - laatste wedstrijden
Stockholm - I. hard | ||||
06.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jozef Kovalik | 6-72, 6-76 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
01.11.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 2-5, - Danilo Petrovic - scratch | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-4, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
10.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Anif - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Ernests Gulbis | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Gill | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biella 7 - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 0-2, - Danilo Petrovic - scratch | wedstrijd detail | |
Rome 2 - Clay | ||||
29.04.21 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.21 1e ronde | vs. Igor Sijsling | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde | vs. John Millman | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade Challenger - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Split 1 - Clay | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Andrea Collarini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 2e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
30.03.21 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mischa Zverev | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
01.03.21 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 2-5, - Danilo Petrovic - scratch | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
22.02.21 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - I. hard | ||||
18.01.21 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sardinia - Clay | ||||
17.10.20 Halve finale | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.20 Kwartfinale | vs. Federico Delbonis | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail |
Roberto Carballes Baena - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 0-6, 1-4, - Roberto Carballes Baena - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Cristian Garin | 6-2, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 3-6, 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-0, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 5-7, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 6-72, 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Holger Rune | 6-3, 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |