WEDSTRIJD
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Danilo Raicevic | Aliaksandr Liaonenka | 6-2, 7-5 | M15 Ulcinj | Clay |
STATISTIEKEN
Montenegro
20.01.03, 21 Jaar
20.01.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Danilo Raicevic vs. Aliaksandr Liaonenka - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Danilo Raicevic | Aliaksandr Liaonenka | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Ulcinj | Clay |
Danilo Raicevic form & Aliaksandr Liaonenka form
Danilo Raicevic - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niels Visker | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davud Amirov | 7-64, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matic Dimic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Repkin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Dubrovnik - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Zubac | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Puig Molina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Emir Sutekin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Lazic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Radu Florin Macovei | 4-6, 7-63, 4-10 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ulcinj - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Stefano Reitano | 6-1, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ulcinj - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ali Habib | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radomir Tomic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
04.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Stefano Reitano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giannicola Misasi | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 7-67, 6-77, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Besir Durguti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aziz Kijametovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Aliaksandr Liaonenka - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Arthur Weber | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Luke Saville | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 6-715, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 0-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Semen Voronin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Karan Singh | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Mokrov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | - Aliaksandr Liaonenka - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Jordan Chiu | 7-68, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Hanwen Li | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Pavel Verbin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Teodorovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail |