WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Darius Florin Pop | Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | M25 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
30.04.04, 19 Jaar
30.04.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
21.12.01, 22 Jaar
21.12.01, 22 Jaar
Darius Florin Pop vs. Samuel Martinez Arjona - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Darius Florin Pop | Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Palmanova | Clay |
05.09.22 | 2e ronde van de kwal. | Darius Florin Pop | Samuel Martinez Arjona | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Madrid | Clay |
Darius Florin Pop form & Samuel Martinez Arjona form
Darius Florin Pop - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Repkin | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Chen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ron Ellouck | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-63, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 4-6, 7-68, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josef Vagner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Carlos Diaz Ruiz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Finkelstein | 7-62, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Colacioppo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Hesselmann | 4-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Markovits | 4-6, 2-4, - Darius Florin Pop - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Regas Luis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Samuel Martinez Arjona - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Miljan Zekic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jovan Bjelobrk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maksim Shin | 3-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hyeondeok Yoon | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ferdinand Kloesters | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | 4-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Ceballos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stijn Slump | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Civera Martinez | 6-2, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peetu Pohjola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 7-67, 0-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Alemany | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luc Koenig | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Melnic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 6-3, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Pinto Sansano | 7-5, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilia Simakin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |