WEDSTRIJD
08.08.16 | 2e ronde van de kwal. | Darko Bojanovic | Nebojsa Peric | 6-5, - scratch | Serbia F4 | Clay |
STATISTIEKEN
Bosnia and Herzeg.
08.02.97, 27 Jaar
18843 $
08.02.97, 27 Jaar
18843 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
18.08.92, 31 Jaar
10626 $
18.08.92, 31 Jaar
10626 $
Darko Bojanovic vs. Nebojsa Peric - onderlinge wedstrijden
08.08.16 | 2e ronde van de kwal. | Darko Bojanovic | Nebojsa Peric | 6-5, Nebojsa Peric - scratch | wedstrijd detail | Serbia F4 | Clay |
Darko Bojanovic form & Nebojsa Peric form
Darko Bojanovic - laatste wedstrijden
M15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Saffratti | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.05.19 Kwartfinale | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.19 2e ronde | vs. Yvo Panak | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.19 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 0-3, - Darko Bojanovic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
21.01.19 Kwalif. | vs. Luis Faria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.01.19 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.19 Kwalif. | vs. Luca Gelhardt | 6-1, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-72, 7-5, 10-0 | wedstrijd detail | |
Cameroon F2 - Hard | ||||
05.12.18 2e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.18 1e ronde | vs. Nkwenti Blaise Ngwohoh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cameroon F1 - Hard | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Leny Mitjana | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Herve Antchandie | 6-2, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tunisia F35 - Hard | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F34 - Hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Baptiste Anselmo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F33 - Hard | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 0-3, - Darko Bojanovic - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Brian Bencic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.18 | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F5 - Clay | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Marcell Bartakovics | - | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Darko Jandric | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
30.08.18 2e ronde | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.18 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-0, 2-0, Maksim Tikhomirov - scratch | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 7-67, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F2 - Clay | ||||
16.08.18 2e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Nebojsa Peric - laatste wedstrijden
Turkey F25 - Clay | ||||
12.07.17 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sri Lanka - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Rosenzweig | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sri Lanka - Clay | ||||
20.06.17 1e ronde | vs. Alexander Zhurbin | 1-4, - Nebojsa Peric - scratch | wedstrijd detail | |
Hungary F4 - Clay | ||||
13.06.17 1e ronde | vs. Andrew Ruppli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kerim Subasic | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.17 Kwalif. | vs. Strahinja Rakic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F21 - Clay | ||||
29.05.17 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nathan Lavanchy | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F20 - Clay | ||||
22.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.17 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 6-73, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Turkey F17 - Clay | ||||
01.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Morr | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F16 - Clay | ||||
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Antun Vidak | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F11 - Hard | ||||
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Erwin Troebinger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Charly Zick | 6-4, 1-1, - Nebojsa Peric - scratch | wedstrijd detail | |
Egypt F10 - Hard | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Krivic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
USA F9 - Clay | ||||
27.02.17 | vs. Preston Brown | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Isaiah Strode | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
USA F8 - Clay | ||||
23.02.17 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Mascioli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.17 Kwalif. | vs. Jody Maginley | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.17 | vs. Sebastian Mermersky | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
USA F7 - Clay | ||||
13.02.17 | vs. Ryan Ybarra | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph Correa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Legall | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Puerto Rico - Hard | ||||
21.12.16 2e ronde | vs. Alexios Halebian | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.16 1e ronde | vs. Samuel Beddow | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
12.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel-Andrea Rodriguez-Redondo | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Clay | ||||
06.12.16 1e ronde | vs. Caio Silva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Josue Esmi Garcia Marrero | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |