WEDSTRIJD
17.11.20 | Kwalif. | David Jorda Sanchis | Ignacio Monzon | 6-2, 6-0 | M15 Villena | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
David Jorda Sanchis vs. Ignacio Monzon - onderlinge wedstrijden
17.11.20 | Kwalif. | David Jorda Sanchis | Ignacio Monzon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Villena | Clay |
David Jorda Sanchis form & Ignacio Monzon form
David Jorda Sanchis - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Ignacio Monzon - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail |