WEDSTRIJD
03.10.22 | Kwalif. | David Jorda Sanchis | Kuzey Cekirge | 7-5, 6-3 | M25 Zaragoza | Clay |
STATISTIEKEN
David Jorda Sanchis | Kuzey Cekirge | |
1e Service % | 43/73 (59%) | 57/78 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/43 (72%) | 34/57 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/78 (47%) | 26/73 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/151 (56%) | 67/151 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
David Jorda Sanchis | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
David Jorda Sanchis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
David Jorda Sanchis | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
David Jorda Sanchis | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
David Jorda Sanchis | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
David Jorda Sanchis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
David Jorda Sanchis | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
David Jorda Sanchis vs. Kuzey Cekirge - onderlinge wedstrijden
03.10.22 | Kwalif. | David Jorda Sanchis | Kuzey Cekirge | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Zaragoza | Clay |
22.05.17 | 2e ronde van de kwal. | David Jorda Sanchis | Kuzey Cekirge | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Spain F15 | Hard |
David Jorda Sanchis form & Kuzey Cekirge form
David Jorda Sanchis - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |
Kuzey Cekirge - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |