WEDSTRIJD
26.08.20 | 1e ronde | David Pichler | Artem Dubrivnyy | 6-4, 6-4 | M15 Anif | Clay |
STATISTIEKEN
David Pichler | Artem Dubrivnyy | |
1e Service % | 30/49 (61%) | 37/57 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/30 (93%) | 31/37 (84%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/19 (68%) | 6/20 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/57 (35%) | 8/49 (16%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 8 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
David Pichler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Artem Dubrivnyy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Pichler | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Artem Dubrivnyy | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
David Pichler | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Artem Dubrivnyy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Pichler | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Artem Dubrivnyy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
David Pichler | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Artem Dubrivnyy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
David Pichler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Artem Dubrivnyy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Pichler | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Artem Dubrivnyy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Pichler | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Artem Dubrivnyy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Pichler | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Artem Dubrivnyy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
David Pichler | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Artem Dubrivnyy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
David Pichler vs. Artem Dubrivnyy - onderlinge wedstrijden
26.08.20 | 1e ronde | David Pichler | Artem Dubrivnyy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Anif | Clay |
David Pichler form & Artem Dubrivnyy form
David Pichler - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail |
Artem Dubrivnyy - laatste wedstrijden
M25 Nur - I. hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Nikita Sidorov | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Emilien Voisin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Arthur Gea | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
16.10.21 Halve finale | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Valentin Royer | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Luke Johnson | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 Kwalif. | vs. Ondrej Horak | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dawid Taczala | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Heyman | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Peter Polansky | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.07.21 Kwalif. | vs. Vladyslav Manafov | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Jay Clarke | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Edan Leshem | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Islam Orynbasar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biella 7 - Clay | ||||
31.05.21 Kwalif. | vs. Hugo Grenier | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
22.05.21 Kwartfinale | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.21 2e ronde | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Tim Heger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |