WEDSTRIJD
05.09.21 | 1e ronde van de kwal. | David Poljak | Moez Echargui | 2-6, 6-3, 6-2 | Banja Luka | Clay |
STATISTIEKEN
David Poljak | Moez Echargui | |
1e Service % | 52/85 (61%) | 34/74 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/52 (69%) | 25/34 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/33 (42%) | 19/40 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/74 (41%) | 35/85 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/159 (50%) | 79/159 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
David Poljak | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
David Poljak | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
David Poljak | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-4 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
David Poljak | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-5 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
David Poljak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
David Poljak | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
David Poljak | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Poljak | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
David Poljak | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
David Poljak | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
David Poljak | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Moez Echargui | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
David Poljak | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Moez Echargui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
David Poljak | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
David Poljak vs. Moez Echargui - onderlinge wedstrijden
05.09.21 | 1e ronde van de kwal. | David Poljak | Moez Echargui | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Banja Luka | Clay |
David Poljak form & Moez Echargui form
David Poljak - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliakim Coulibaly | - | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Moez Echargui - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Felix Gill | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stefano Napolitano | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Aunion | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |