WEDSTRIJD
05.02.20 | 1e ronde | Davide Galoppini | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Davide Galoppini | Gorazd Srbljak | |
1e Service % | 30/41 (73%) | 37/49 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/30 (67%) | 16/37 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 2/12 (17%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/49 (63%) | 14/41 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Davide Galoppini | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Davide Galoppini | 4-1 | |
0-0, 40-0 | ||
5-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Davide Galoppini | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Davide Galoppini | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Davide Galoppini | 4-0 | |
0-0, 15-15 | ||
5-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Davide Galoppini | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Davide Galoppini vs. Gorazd Srbljak - onderlinge wedstrijden
05.02.20 | 1e ronde | Davide Galoppini | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Davide Galoppini form & Gorazd Srbljak form
Davide Galoppini - laatste wedstrijden
M15 Bad - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Frascati - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |
Gorazd Srbljak - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | wedstrijd detail |