WEDSTRIJD
06.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Denis Istomin | Jonathan Mridha | 2-6, 6-3, 6-4 | Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Denis Istomin | Jonathan Mridha | |
1e Service % | 54/87 (62%) | 41/73 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/54 (76%) | 31/41 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/33 (52%) | 19/32 (59%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/73 (32%) | 29/87 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/160 (51%) | 79/160 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 3 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Denis Istomin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denis Istomin | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-4 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Denis Istomin | 2-5 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denis Istomin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Denis Istomin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Istomin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 30-0 | ||
Denis Istomin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Denis Istomin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
1-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Istomin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-3 | Jonathan Mridha | |
0-0 | ||
Denis Istomin | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denis Istomin vs. Jonathan Mridha - onderlinge wedstrijden
06.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Denis Istomin | Jonathan Mridha | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Stockholm | I. hard |
Denis Istomin form & Jonathan Mridha form
Denis Istomin - laatste wedstrijden
Astana Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
09.09.22 2e ronde | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.07.22 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Aguascalientes Challenger - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
13.04.22 2e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Jonathan Mridha - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |