WEDSTRIJD
29.02.20 | Halve finale | Denis Istomin | Jurij Rodionov | 6-3, 7-61 | Columbus Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Denis Istomin | Jurij Rodionov | |
1e Service % | 60/76 (79%) | 44/69 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/60 (75%) | 34/44 (77%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 1/8 (13%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/69 (38%) | 20/76 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/145 (57%) | 63/145 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Denis Istomin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Jurij Rodionov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denis Istomin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Istomin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Denis Istomin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Istomin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Jurij Rodionov | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Istomin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Jurij Rodionov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Istomin | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denis Istomin vs. Jurij Rodionov - onderlinge wedstrijden
12.02.22 | 1e ronde van de kwal. | Denis Istomin | Jurij Rodionov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Delray Beach | Hard |
16.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Jurij Rodionov | Denis Istomin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Moscow | I. hard |
29.02.20 | Halve finale | Denis Istomin | Jurij Rodionov | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | Columbus Challenger | I. hard |
Denis Istomin form & Jurij Rodionov form
Denis Istomin - laatste wedstrijden
Astana Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
09.09.22 2e ronde | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.07.22 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Aguascalientes Challenger - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.22 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
13.04.22 2e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Jurij Rodionov - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Brandon Nakashima | 6-77, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Valentin Royer | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-76, 6-76 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Duje Ajdukovic | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Marton Fucsovics | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Jack Draper | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.23 Kwartfinale | vs. Adrian Mannarino | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.09.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Jose Statham | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Donskoy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |