WEDSTRIJD
12.05.18 | 1e ronde van de kwal. | Denis Parshutin | Nikita Alosha Ushakov | 7-5, 6-1 | Ukraine F2 | Clay |
STATISTIEKEN
Ukraine
30.01.00, 24 Jaar
30.01.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
17.04.00, 23 Jaar
17.04.00, 23 Jaar
Denis Parshutin vs. Nikita Alosha Ushakov - onderlinge wedstrijden
12.05.18 | 1e ronde van de kwal. | Denis Parshutin | Nikita Alosha Ushakov | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Ukraine F2 | Clay |
27.01.18 | 1e ronde van de kwal. | Denis Parshutin | Nikita Alosha Ushakov | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Egypt F3 | Hard |
Denis Parshutin form & Nikita Alosha Ushakov form
Denis Parshutin - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tavilla | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Donev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Link | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mykyta Rassolov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.20 Kwalif. | vs. Anatoliy Petrenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Starkou | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Popovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Peter Kaufmann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Guilherme Clezar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |
Nikita Alosha Ushakov - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Uros Polic | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Dzielo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 0-2, - Nikita Alosha Ushakov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Bill | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Thomas Doig | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.22 Kwalif. | vs. Tom Gentzsch | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Kvits | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kroslak | 7-63, 2-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Novak (2003) | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Rocha | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Collin Altamirano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |