WEDSTRIJD
29.04.19 | 1e ronde | Denis Yevseyev | Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 2-6, 6-1 | Savannah Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Denis Yevseyev | Camilo Ugo Carabelli | |
1e Service % | 41/86 (48%) | 47/79 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/41 (80%) | 29/47 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/45 (40%) | 13/32 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/79 (47%) | 35/86 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/165 (53%) | 77/165 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Denis Yevseyev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Denis Yevseyev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Denis Yevseyev | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denis Yevseyev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denis Yevseyev | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Denis Yevseyev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Denis Yevseyev | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Denis Yevseyev | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
1-4 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denis Yevseyev | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-5 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Denis Yevseyev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Yevseyev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denis Yevseyev | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Yevseyev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denis Yevseyev vs. Camilo Ugo Carabelli - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | 1e ronde | Denis Yevseyev | Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | Savannah Challenger | Clay |
Denis Yevseyev form & Camilo Ugo Carabelli form
Denis Yevseyev - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Camilo Ugo Carabelli - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Kwartfinale | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-610, 5-7, 4-0, Adolfo Daniel Vallejo - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 1-4, - Camilo Ugo Carabelli - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 Kwalif. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Felix Gill | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Jesper De Jong | 6-73, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayden Jones | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |