WEDSTRIJD
15.03.23 | 1e ronde | Denis Yevseyev | Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 7-62 | M25 Anapoima | Clay |
STATISTIEKEN
Denis Yevseyev | Francisco Tomas Geschwind | |
1e Service % | 58/80 (73%) | 46/67 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/58 (57%) | 22/46 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/67 (52%) | 34/80 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/147 (55%) | 66/147 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Denis Yevseyev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Francisco Tomas Geschwind | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denis Yevseyev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A[BP] | ||
2-1 | Francisco Tomas Geschwind | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denis Yevseyev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Francisco Tomas Geschwind | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Denis Yevseyev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Francisco Tomas Geschwind | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Denis Yevseyev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Francisco Tomas Geschwind | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Denis Yevseyev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Francisco Tomas Geschwind | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Denis Yevseyev | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Francisco Tomas Geschwind | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Yevseyev | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-4 | Francisco Tomas Geschwind | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denis Yevseyev | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Francisco Tomas Geschwind | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Yevseyev | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Francisco Tomas Geschwind | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denis Yevseyev | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
27.03.03, 21 Jaar
27.03.03, 21 Jaar
Denis Yevseyev vs. Francisco Tomas Geschwind - onderlinge wedstrijden
15.03.23 | 1e ronde | Denis Yevseyev | Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | M25 Anapoima | Clay |
Denis Yevseyev form & Francisco Tomas Geschwind form
Denis Yevseyev - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Francisco Tomas Geschwind - laatste wedstrijden
M15 Santo - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Clay | ||||
05.04.23 Kwalif. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jorge Abde Celis | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Quintero | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Castaneda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Isaiah Strode | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Martin | 0-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Lucas Bouquet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Liokossis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
13.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jenicek | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Segura | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lujan - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Bruno Zarlenga | 6-76, 7-61, 10-2 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Valente | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Salta - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Gonzalo Lama | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Juan Estevez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Joao Fonseca | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Alex Barrena | 2-6, 6-3, 2-0, Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Cundom | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayrton Andres Rodriguez | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Cruz Martinez | 3-6, 3-5, - Francisco Tomas Geschwind - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 6-75, 6-4, 7-5, Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |