WEDSTRIJD
12.01.20 | 1e ronde | Denis Yevseyev | Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | Bangkok Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Denis Yevseyev | Jurij Rodionov | |
1e Service % | 22/51 (43%) | 28/54 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/22 (59%) | 17/28 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/29 (62%) | 7/26 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/54 (56%) | 20/51 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denis Yevseyev vs. Jurij Rodionov - onderlinge wedstrijden
12.01.20 | 1e ronde | Denis Yevseyev | Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Bangkok Challenger | Hard |
30.09.19 | 1e ronde | Jurij Rodionov | Denis Yevseyev | 6-3, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | Nur Sultan | I. hard |
Denis Yevseyev form & Jurij Rodionov form
Denis Yevseyev - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jurij Rodionov - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Brandon Nakashima | 6-77, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Valentin Royer | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-76, 6-76 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Duje Ajdukovic | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Marton Fucsovics | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Jack Draper | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
01.10.23 Kwartfinale | vs. Adrian Mannarino | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.09.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Jose Statham | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Donskoy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |