WEDSTRIJD
13.03.23 | Kwalif. | Denis Yevseyev | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 5-7, 6-2, 10-8 | M25 Anapoima | Clay |
STATISTIEKEN
Denis Yevseyev | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
1e Service % | 57/90 (63%) | 41/68 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/57 (61%) | 26/41 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/33 (48%) | 11/27 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/68 (46%) | 39/90 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/158 (52%) | 76/158 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denis Yevseyev | 0-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denis Yevseyev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Denis Yevseyev | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denis Yevseyev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Denis Yevseyev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denis Yevseyev | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Yevseyev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Denis Yevseyev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Denis Yevseyev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Yevseyev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 7-5, 8-5, 8-6, 8-7, 9-7, 9-8 | ||
10-8 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
23.06.00, 23 Jaar
20097 $
23.06.00, 23 Jaar
20097 $
Denis Yevseyev vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos - onderlinge wedstrijden
13.03.23 | Kwalif. | Denis Yevseyev | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | M25 Anapoima | Clay |
Denis Yevseyev form & Paulo Andre Saraiva Dos Santos form
Denis Yevseyev - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Paulo Andre Saraiva Dos Santos - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maceio - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Oliveira | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 3-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Marot | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brian Lempert | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Bueno | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Peter Bertran | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-75, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-4, - Paulo Andre Saraiva Dos Santos - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.23 2e ronde | vs. Peter Bertran | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Miles Jones | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
13.10.23 2e ronde | vs. Wilson Leite | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Cundom | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |