Dennis Dragomirov vs. Martin Benes 30.04.2023

Dennis Dragomirov vs. Martin Benes 30.04.2023 - M15 Osijek - confrontatie

WEDSTRIJD

30.04.231e ronde van de kwal.Dennis Dragomirov Martin Benes 7-5, 2-6, 10-7 Croatia M15 Osijek Clay

STATISTIEKEN

10-7

Dennis Dragomirov
Germany
15.02.00, 24 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
07.02.04, 20 Jaar







Martin Benes
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Dennis Dragomirov vs. Martin Benes - onderlinge wedstrijden

30.04.231e ronde van de kwal.Dennis DragomirovMartin Benes7-5, 2-6, 10-7 wedstrijd detailCroatia M15 Osijek Clay

Dennis Dragomirov form & Martin Benes form

Dennis Dragomirov - laatste wedstrijden

Croatia M15 Osijek - Clay
28.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Matias Riva6-71, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia M15 Split - Clay
22.04.24
2e ronde van de kwal.
vs. Karol Filar3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Lav Ban6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Croatia M15 Dubrovnik - Clay
14.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Maks Meh6-79, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Switzerland M25 Trimbach - Carpet
11.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Tanguy Genier3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany M15 Oberhaching - I. hard
11.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Jannik Opitz4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece M25 Heraklion - Hard
28.11.23
Kwalif.
vs. Evgenios Vasilakis2-6, 6-3, 12-14 nederlaagwedstrijd detail
27.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Brett Winters7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Vasil Yehorov6-3, 3-6, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
19.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Tomas Krcma6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Georgia M25 Telavi - Clay
17.10.23
Kwalif.
vs. Jasza Szajrych4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
16.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Gheorghe Claudiu Schinteie4-6, 7-65, 10-6 overwinningwedstrijd detail
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Victor Kuznetsov6-2, 7-62 overwinningwedstrijd detail
Georgia M25 Telavi - Clay
10.10.23
Kwalif.
vs. Jeremy Gschwendtner2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
09.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Giorgi Tetradze6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Austria M15 Bad - Clay
01.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Tomas Lanik4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany M15 Buschhausen - Clay
11.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Taym Alazmeh2-6, 6-4, 10-7 overwinningwedstrijd detail
11.09.23
Kwalif.
vs. Noel Larwig3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
10.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Andrei Gorban2-6, 7-5, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Slovenia M25 Maribor - Clay
04.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Nikola Puntaric5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Austria M15 Vienna - Clay
28.08.23
2e ronde van de kwal.
vs. Wenzel Graski6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
28.08.23
Kwalif.
vs. Janos Fekete2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
27.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Thomas Rohseano6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Austria M15 Kottingbrunn - Clay
15.08.23
1e ronde
vs. Mohamed Safwat4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
14.08.23
Kwalif.
vs. Andrej Krajcik6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
13.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Jan Kupcic6-4, 7-65 overwinningwedstrijd detail
13.08.23
2e ronde van de kwal.
vs. Victor Sklenka Victor Sklenka - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Frankfurt - Clay
07.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. John Hallquist Lithen2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Serbia M15 Novi - Clay
31.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Nikola Mitrovic4-6, 6-4, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
Austria M25 Kramsach - Clay
23.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Markus Giersiepen Garcia6-72, 3-6 nederlaagwedstrijd detail

Martin Benes - laatste wedstrijden

Germany M25 Nussloch - Carpet
21.01.24
2e ronde van de kwal.
vs. Moritz Hoffmann2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany M15 Cadolzburg - Carpet
15.01.24
Kwalif.
vs. Vitek Horak4-6, 7-65, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
14.01.24
1e ronde van de kwal.
vs. Luca Hesselmann7-610, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M25 Pardubice - Clay
17.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Roman Postolka3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany M15 Buschhausen - Clay
10.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Fadi Bidan5-7, 6-2, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Poland M15 Koszalin - Clay
05.09.23
Kwalif.
vs. Henrik Bladelius4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
04.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Marcel Politowicz6-1, 7-63 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M25 Jablonec - Clay
29.08.23
Kwalif.
vs. Matej Rudolf4-6, 6-1, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
28.08.23
2e ronde van de kwal.
vs. Bretislav Lukas6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Italy M25 Lesa - Clay
21.08.23
Kwalif.
vs. Dominik Recek4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
20.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Julien De Cuyper6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany M15 Ueberlingen - Clay
15.08.23
Kwalif.
vs. Pietro Orlando Fellin6-74, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
14.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Laurin Aerne6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Germany M25 Wetzlar - Clay
03.08.23
1e ronde
vs. Nicola Kuhn4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
01.08.23
Kwalif.
vs. Mariano Dedura-Palomero6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
31.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Artiom Dorofeev6-2, 4-1, Artiom Dorofeev - scratchoverwinningwedstrijd detail
Austria M25 Kramsach - Clay
27.07.23
1e ronde
vs. Sandro Kopp3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
24.07.23
Kwalif.
vs. Jakub Novak (2003)2-6, 6-3, 10-3 overwinningwedstrijd detail
24.07.23
2e ronde van de kwal.
vs. Markus Giersiepen Garcia6-1, 7-62 overwinningwedstrijd detail
23.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Alfred Almasi6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany M25+H Kassel - Clay
12.07.23
1e ronde
vs. Daniel Dutra Da Silva2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.07.23
Kwalif.
vs. Filip Apltauer5-7, 6-2, 10-7 overwinningwedstrijd detail
10.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Benedikt Henning7-63, 5-7, 14-12 overwinningwedstrijd detail
Germany M25 Marburg - Clay
04.07.23
Kwalif.
vs. Jonas Pelle Hartenstein6-3, 3-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
03.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Joel Link6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Croatia M15 Osijek - Clay
30.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Dennis Dragomirov5-7, 6-2, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Germany M15 Meerbusch - Clay
23.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Lewie Lane6-4, 1-6, 11-13 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia M25 Trnava - I. hard
27.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Jonas Trinker3-6, 6-4, 11-13 nederlaagwedstrijd detail
Portugal M25 Vila - Hard
13.02.23
2e ronde van de kwal.
vs. Julio Cesar Porras2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
12.02.23
1e ronde van de kwal.
vs. Renan Perdigao6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
<