WEDSTRIJD
12.02.18 | 1e ronde | Denys Molchanov | Matej Sabanov | 3-6, 7-63, 7-5 | Kazakhstan F1 | I. hard |
STATISTIEKEN
Denys Molchanov | Matej Sabanov | |
1e Service % | 62/101 (61%) | 68/101 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/62 (68%) | 44/68 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/39 (44%) | 17/33 (52%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/101 (40%) | 42/101 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/202 (49%) | 103/202 (51%) |
Dubbele fouten | 8 | 8 |
Aces | 13 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Denys Molchanov | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
0-2 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Denys Molchanov | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Denys Molchanov | 1-3 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Denys Molchanov | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Denys Molchanov | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Denys Molchanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denys Molchanov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-2 | Matej Sabanov | |
0-0, 30-40 | ||
Denys Molchanov | 2-3 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Denys Molchanov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-4 | Matej Sabanov | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Denys Molchanov | 5-4 | |
Denys Molchanov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Denys Molchanov | 6-5 | |
6-6 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-40, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
0-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Denys Molchanov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denys Molchanov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Denys Molchanov | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Denys Molchanov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Denys Molchanov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denys Molchanov | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denys Molchanov vs. Matej Sabanov - onderlinge wedstrijden
12.02.18 | 1e ronde | Denys Molchanov | Matej Sabanov | 3-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | Kazakhstan F1 | I. hard |
Denys Molchanov form & Matej Sabanov form
Denys Molchanov - laatste wedstrijden
Banja Luka - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denys Klok | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Zelenay | Igor Zelenay - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yecong He | - | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F2 - I. hard | ||||
22.02.18 Kwartfinale | vs. Sanjar Fayziev | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.18 2e ronde | vs. Ti Chen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.18 1e ronde | vs. Daniiar Duldaev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F1 - I. hard | ||||
17.02.18 Finale | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.18 Halve finale | vs. Aleksandr Nedovyesov | 5-1, Aleksandr Nedovyesov - scratch | wedstrijd detail | |
15.02.18 Kwartfinale | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.18 2e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.18 1e ronde | vs. Matej Sabanov | 3-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
05.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Dzmitry Zhyrmont | 3-6, 2-2, - Denys Molchanov - scratch | wedstrijd detail | |
04.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. David Juras | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
29.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Bellier | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tashkent Challenger - Hard | ||||
11.10.17 2e ronde | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.17 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Alexander Lazov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Almaty Challenger - Clay | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Alex Molcan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daniiar Duldaev | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.17 Kwalif. | vs. Vladyslav Manafov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sultan Narbekov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ukraine F5 - Clay | ||||
06.09.17 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 1-4, - Denys Molchanov - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.17 1e ronde | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ukraine F4 - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail |
Matej Sabanov - laatste wedstrijden
Cordenons Challenger - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 Kwalif. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - scratch | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.21 Kwalif. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.20 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.09.19 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Pontedera - Clay | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |