WEDSTRIJD
08.10.21 | Kwartfinale | Dimitar Kuzmanov | Teimuraz Gabashvili | 6-2, 6-0 | Barcelona Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Dimitar Kuzmanov | Teimuraz Gabashvili | |
1e Service % | 24/34 (71%) | 21/49 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/24 (88%) | 9/21 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/10 (50%) | 9/28 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/49 (63%) | 8/34 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dimitar Kuzmanov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dimitar Kuzmanov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dimitar Kuzmanov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dimitar Kuzmanov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Dimitar Kuzmanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dimitar Kuzmanov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dimitar Kuzmanov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dimitar Kuzmanov vs. Teimuraz Gabashvili - onderlinge wedstrijden
08.10.21 | Kwartfinale | Dimitar Kuzmanov | Teimuraz Gabashvili | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Barcelona Challenger | Clay |
Dimitar Kuzmanov form & Teimuraz Gabashvili form
Dimitar Kuzmanov - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Filip Misolic | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Dan Added | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 6-0, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-74, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-75, - Dimitar Kuzmanov - scratch | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
17.09.23 | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Timofey Skatov | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Vit Kopriva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-73, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-77, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Benoit Paire | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-2, 2-0, Ivan Gakhov - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Jan Choinski | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Teimuraz Gabashvili - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |