WEDSTRIJD
12.03.23 | Finale | Dino Prizmic | Mirko Martinez | 6-3, 6-2 | M15 Porec | Clay |
STATISTIEKEN
Dino Prizmic | Mirko Martinez | |
1e Service % | 30/46 (65%) | 36/47 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/30 (80%) | 18/36 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 5/11 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/47 (51%) | 12/46 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dino Prizmic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dino Prizmic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dino Prizmic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dino Prizmic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dino Prizmic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dino Prizmic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dino Prizmic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dino Prizmic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dino Prizmic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dino Prizmic vs. Mirko Martinez - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | Finale | Dino Prizmic | Mirko Martinez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay |
Dino Prizmic form & Mirko Martinez form
Dino Prizmic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-78, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Leandro Riedi | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. David Goffin | 4-6, 7-612, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Novak Djokovic | 2-6, 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 6-74, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Tomas Machac | 7-64, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jack Draper | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-73, 7-5 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Halve finale | vs. Fabian Marozsan | Fabian Marozsan - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Mirko Martinez - laatste wedstrijden
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.05.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
12.03.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |