WEDSTRIJD
26.09.19 | 2e ronde | Djurabeck Karimov | George Tsivadze | 6-1, 6-2 | M25 Almaty | Hard |
STATISTIEKEN
Djurabeck Karimov | George Tsivadze | |
1e Service % | 28/43 (65%) | 27/44 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/28 (86%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/15 (40%) | 3/17 (18%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/44 (61%) | 13/43 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Djurabeck Karimov | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | George Tsivadze | |
0-0 | ||
Djurabeck Karimov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-1 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Djurabeck Karimov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Djurabeck Karimov | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
Djurabeck Karimov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | George Tsivadze | |
0-0 | ||
Djurabeck Karimov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Djurabeck Karimov vs. George Tsivadze - onderlinge wedstrijden
26.09.19 | 2e ronde | Djurabeck Karimov | George Tsivadze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Almaty | Hard |
09.08.18 | Kwartfinale | Djurabeck Karimov | George Tsivadze | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | Belarus F1 | Hard |
Djurabeck Karimov form & George Tsivadze form
Djurabeck Karimov - laatste wedstrijden
M15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Damien Wenger | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Nikita Sidorov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.20 1e ronde | vs. Raymond Sarmiento | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.20 1e ronde | vs. Jonas Maier | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Alec Adamson | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 6-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde | vs. Keegan Smith | 6-2, 6-76, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde | vs. Gage Brymer | 7-60, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde | vs. Omni Kumar | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.09.20 1e ronde | vs. Nick Chappell | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Shahin Khaledan | 6-1, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.09.20 1e ronde | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Joshua Ortlip | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Alexander Sarkissian | 5-7, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 2-6, 7-66, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Alec Adamson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Reese Stalder | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.08.20 1e ronde | vs. William Griffith | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Joshua Ortlip | 4-6, 4-5 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. William Griffith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
George Tsivadze - laatste wedstrijden
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.22 Kwartfinale | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
10.08.22 2e ronde | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |