WEDSTRIJD
04.12.17 | 1e ronde van de kwal. | Dominik Nazaruk | Patrick Foley | 6-1, 6-0 | Turkey F46 | Clay |
STATISTIEKEN
Poland
14.10.96, 27 Jaar
14.10.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
12.04.95, 29 Jaar
12.04.95, 29 Jaar
Dominik Nazaruk vs. Patrick Foley - onderlinge wedstrijden
04.12.17 | 1e ronde van de kwal. | Dominik Nazaruk | Patrick Foley | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Turkey F46 | Clay |
Dominik Nazaruk form & Patrick Foley form
Dominik Nazaruk - laatste wedstrijden
M15 Lodz - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.07.20 1e ronde | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bydgoszcz - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Patrick Foley - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 2-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Tenil | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 6-1, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Calzi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Adam Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bautista Mantoni | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Marcus Walters | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freddy Humphries | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 4-6, 1-3, - Patrick Foley - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Oliveira | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vicente | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guillaume Dalmasso | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yair Sarouk | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Hacohen | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ushakov | 5-7, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Massimo Pizzigoni | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Millen Hurrion | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tin Chen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Burger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ye Cong Mo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kansei Jonin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joe Tyler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Recek | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Sigsgaard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |