WEDSTRIJD
14.09.21 | 1e ronde | Dominik Palan | Egor Agafonov | 6-3, 6-1 | M15 Zlatibor | Clay |
STATISTIEKEN
Dominik Palan | Egor Agafonov | |
1e Service % | 34/42 (81%) | 35/63 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/34 (82%) | 20/35 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/8 (63%) | 11/28 (39%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/63 (51%) | 9/42 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/105 (62%) | 40/105 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dominik Palan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dominik Palan | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dominik Palan | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dominik Palan | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dominik Palan | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dominik Palan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Egor Agafonov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dominik Palan | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dominik Palan | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dominik Palan vs. Egor Agafonov - onderlinge wedstrijden
14.09.21 | 1e ronde | Dominik Palan | Egor Agafonov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Zlatibor | Clay |
Dominik Palan form & Egor Agafonov form
Dominik Palan - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 0-1, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Collignon | 6-71, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Li Tu | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Kwalif. | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 7-60, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Jie Cui | 3-6, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 7-69, 3-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail |
Egor Agafonov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ilia Simakin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Alexander Chepik | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pavel Verbin | 6-2, 4-1, Pavel Verbin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Artur Kukasian | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Amir Milushev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 0-2, - Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Iannaccone | 7-65, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-3, 0-6, 0-2, - Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 2-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 1-5, - Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Siim Troost | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-711, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Max Wiskandt | 6-4, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Bogdan Bobrov | 7-66, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Fadi Bidan | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Leon Formella | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |