WEDSTRIJD
27.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Dominik Palan | Kazuma Kawachi | 6-3, 7-62 | M15 Hua | Hard |
STATISTIEKEN
Dominik Palan | Kazuma Kawachi | |
1e Service % | 48/71 (68%) | 51/77 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/48 (60%) | 31/51 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/23 (74%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/77 (47%) | 25/71 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/148 (55%) | 66/148 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dominik Palan | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-2 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dominik Palan | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Dominik Palan | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dominik Palan | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kazuma Kawachi | |
0-0 | ||
Dominik Palan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-0 | Kazuma Kawachi | |
0-0 | ||
Dominik Palan | 3-0 | |
3-1 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Dominik Palan | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Dominik Palan | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dominik Palan | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dominik Palan vs. Kazuma Kawachi - onderlinge wedstrijden
27.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Dominik Palan | Kazuma Kawachi | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Hua | Hard |
Dominik Palan form & Kazuma Kawachi form
Dominik Palan - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 0-1, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Collignon | 6-71, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Li Tu | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Kwalif. | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 7-60, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Jie Cui | 3-6, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 7-69, 3-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail |
Kazuma Kawachi - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Kousuke Ogura | 7-64, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Chandigarh - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.12.23 Kwalif. | vs. Shu Muto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seiya Nakanishi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Sanhui Shin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Yuto Oki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noritaka Koizumi | 4-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Ponwith | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 7-63, 4-6, 0-2, - Kazuma Kawachi - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Younes Lalami Laaroussi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Herzlia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Itamar Tapiro | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Amir Milushev | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Koki Matsuda | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Roy Hobbs | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
17.06.23 Kwartfinale | vs. Justin Barki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Gunawan Trismuwantara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |