WEDSTRIJD
27.08.19 | Kwalif. | Dominik Palan | Wei-De Lin | 7-62, 7-5 | M15 Hua | Hard |
STATISTIEKEN
Dominik Palan | Wei-De Lin | |
1e Service % | 42/73 (58%) | 54/89 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/42 (86%) | 33/54 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/31 (55%) | 20/35 (57%) |
Benutte Breakpoints | 2/6 (33%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/89 (40%) | 20/73 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/162 (55%) | 73/162 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 10 | 1 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Taipei (CHN)
05.02.96, 28 Jaar
25075 $
05.02.96, 28 Jaar
25075 $
Dominik Palan vs. Wei-De Lin - onderlinge wedstrijden
27.08.19 | Kwalif. | Dominik Palan | Wei-De Lin | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Hua | Hard |
Dominik Palan form & Wei-De Lin form
Dominik Palan - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 0-1, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Collignon | 6-71, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Arthur Weber | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Li Tu | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Kwalif. | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 7-60, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Jie Cui | 3-6, - Dominik Palan - scratch | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 7-69, 3-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail |
Wei-De Lin - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-4, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. George Gregoriou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 7-67, 4-4, - Wei-De Lin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Runze Yang | 1-0, Runze Yang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Noah Thurner | 7-65, 6-75, 12-10 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.22 Kwalif. | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. William Alsterback | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Pol Wattanakul | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Qun Gao | 5-7, 6-1, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Arthur Weber | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Haadin Bava | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pasawee Reansuwong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Takashi Saito | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail |