WEDSTRIJD
24.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Dominik Recek | Mohamed Ali Abibsi | 6-4, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
19.02.95, 29 Jaar
18926 $
19.02.95, 29 Jaar
18926 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Algeria
29.06.02, 21 Jaar
29.06.02, 21 Jaar
Dominik Recek vs. Mohamed Ali Abibsi - onderlinge wedstrijden
24.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Dominik Recek | Mohamed Ali Abibsi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Dominik Recek form & Mohamed Ali Abibsi form
Dominik Recek - laatste wedstrijden
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Mohamed Ali Abibsi - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linghao Zhang | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Thalheimer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Serafin Zund | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Shuannon Tricerri | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 6-3, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 2-4, - Mohamed Ali Abibsi - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 2-6, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Rapagnetta | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Farhan Amiri | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Pablo Trochu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 6-1, 0-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarthak Suden | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhan Zheng | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 Kwalif. | vs. Vito Tonejc | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isaac Nortie Nortey | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhan Zheng | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | 5-1, Kirill Mishkin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Louis Tessa | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-75, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Luca Wiedenmann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |