WEDSTRIJD
03.02.23 | Kwartfinale | Dragos Nicolae Madaras | Andrey Chepelev | 7-5, 3-6, 6-3 | M25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Dragos Nicolae Madaras | Andrey Chepelev | |
1e Service % | 54/96 (56%) | 80/97 (82%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/54 (69%) | 49/80 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/42 (43%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/97 (42%) | 41/96 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/193 (50%) | 97/193 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrey Chepelev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Andrey Chepelev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Andrey Chepelev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Andrey Chepelev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Andrey Chepelev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dragos Nicolae Madaras vs. Andrey Chepelev - onderlinge wedstrijden
03.02.23 | Kwartfinale | Dragos Nicolae Madaras | Andrey Chepelev | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay |
30.03.21 | 1e ronde | Dragos Nicolae Madaras | Andrey Chepelev | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Dragos Nicolae Madaras form & Andrey Chepelev form
Dragos Nicolae Madaras - laatste wedstrijden
Banja Luka - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
08.07.23 Finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
26.05.23 Halve finale | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - scratch | wedstrijd detail |
Andrey Chepelev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail |