WEDSTRIJD
20.04.23 | 2e ronde | Dragos Nicolae Madaras | Fermin Tenti | 7-5, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Dragos Nicolae Madaras | Fermin Tenti | |
1e Service % | 36/64 (56%) | 46/61 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/36 (64%) | 26/46 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/28 (61%) | 6/15 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/61 (48%) | 24/64 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/125 (55%) | 56/125 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dragos Nicolae Madaras vs. Fermin Tenti - onderlinge wedstrijden
20.04.23 | 2e ronde | Dragos Nicolae Madaras | Fermin Tenti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Dragos Nicolae Madaras form & Fermin Tenti form
Dragos Nicolae Madaras - laatste wedstrijden
Banja Luka - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
08.07.23 Finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
26.05.23 Halve finale | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - scratch | wedstrijd detail |
Fermin Tenti - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |