WEDSTRIJD
11.07.21 | Finale | Dragos Nicolae Madaras | Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 7-66 | M15 Sofia | Clay |
STATISTIEKEN
Dragos Nicolae Madaras | Francisco Comesana | |
1e Service % | 54/93 (58%) | 62/107 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/54 (67%) | 44/62 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/39 (56%) | 23/45 (51%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/107 (37%) | 35/93 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/200 (49%) | 102/200 (51%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 6 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dragos Nicolae Madaras | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dragos Nicolae Madaras vs. Francisco Comesana - onderlinge wedstrijden
11.07.21 | Finale | Dragos Nicolae Madaras | Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | M15 Sofia | Clay |
12.03.18 | Kwalif. | Francisco Comesana | Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Turkey F10 | Clay |
Dragos Nicolae Madaras form & Francisco Comesana form
Dragos Nicolae Madaras - laatste wedstrijden
Banja Luka - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
08.07.23 Finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
26.05.23 Halve finale | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - scratch | wedstrijd detail |
Francisco Comesana - laatste wedstrijden
Santa Cruz - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Renzo Olivo | - Francisco Comesana - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail |